KONIEC
Arka II
Gdynia
Komentarze kibiców do relacji 7062
93'   Wikęd Luzino wygrywa 2:0 po zdecydowanie lepszej drugiej połowie. Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne
92'   Piłka w siatce gości ale Semak znalazł się na pozycji spalonej
90'   Koniec meczu
90'   Sędzia Adam Czyż dolicza 3' do regulaminowego czasu gry
89'   Piękna akcja rezerwowych Śmielak zagrywa do Fierki i ten w sytuacji sam na sam umieszcza futbolówkę w siatce
89'   [2-0] Bramkę dla Wikędu Luzino zdobył Fierka Michał
85'   Zmiana (Wikęd Luzino). Zszedł: Pietrucha Mateusz (nr 4), w jego miejsce wszedł Śmielak Rafał (nr 2)
82'   Zmiana (Arka II Gdynia). Zszedł: Olszewski Mateusz (nr 6), w jego miejsce wszedł Affeld Dorian (nr 14)
78'   Zmiana (Wikęd Luzino). Zszedł: Czoska Paweł (nr 6), w jego miejsce wszedł Semak Grzegorz (nr 8)
75'   75 minuta za nami, druga połowa jak najbardziej pod dyktando gospodarzy i żeby nie bramkarz gości był by dużo większy wynik na tablicy
73'   Kolejna groźna akcja Wikędu Fierka podaje do Kwaśnika a ten w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem Arki
70'   Zmiana (Arka II Gdynia). Zszedł: Wójtowicz Olaf (nr 11), w jego miejsce wszedł Bugajewski Oskar (nr 20)
69'   Zmiana (Wikęd Luzino). Zszedł: Opłatkowski Krystian (nr 10), w jego miejsce wszedł Fierka Michał (nr 19)
69'   Zmiana (Wikęd Luzino). Zszedł: Rutkowski Paweł (nr 17), w jego miejsce wszedł Kwaśnik Łukasz (nr 11)
69'   Pietrucha Mateusz (Wikęd Luzino) został ukarany żółtą kartką za odkopnięcie piłki
68'   Bardzo groźna akcja Wikędu sam na sam z bramkarzem Arki wyszedł Dariusz Mienik i w tej sytuacji lepszy golkiper gości
59'   Groźna sytuacja gospodarzy Czoska wrzuca do Kowalskiego i z linii futbolówkę wybija obrońca Arki
54'   Zmiana (Arka II Gdynia). Zszedł: Wieczorek Brajan (nr 17), w jego miejsce wszedł Manteufel Maciej (nr 4)
50'   Kolejna groźna akcja gospodarzy i w ponownej sytuacji sam na sam z bramkarzem Opłatkowski gorszy od bramkarza gości
49'   Piękne podanie Dariusza Mienik do Czoski i ten w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza gości
48'   [1-0] Bramkę dla Wikędu Luzino zdobył Czoska Paweł
46'   Właśnie rozpoczęła się druga połowa spotkania
45'   Rozpoczęła się druga połowa
45'   Za nami pierwsza część spotkania, w dogodnych sytuacjach lepsi gospodarze ale wynik na tablicy 0:0
45'   Koniec pierwszej połowy
45'   Arbiter główny Adam Czyż dolicza 1' do regulaminowej pierwszej połowy spotkania
43'   Akcja za akcje w tej sytuacji ponownie gospodarze ale minimalnie Pietrucha nie trafia w futbolówkę
42'   Bardzo dobra sytuacji gości i w sytuacji sam na sam broni Pranga
41'   W kolejnej świetnej sytuacji Opłatkowski ale ponownie broni Więckowicz
31'   W tym momencie powinno być 1:0 dla gospodarzy ale i w tej sytuacji lepszy okazał się bramkarz gości Więckowicz
27'   Kolejna groźna akcja gospodarzy ale z pięciu metrów Opłatkowski nie trafia w piłkę
25'   25 minut za nami jak na razie wyrównany mecz
22'   Czoska Paweł (Wikęd Luzino) został ukarany żółtą kartką
20'   Rzut wolny dla Wikędu Luzino
19'   Rzut rożny dla Arki II Gdynia
14'   W sytuacji sam na sam znalazł się Krystian Opłatkowski ale broni bramkarz Arki
13'   Rzut rożny dla Arki II Gdynia
11'   Pierwsza akcja Arki Gdynia, ale piłka wylądowała za bramką
4'   Pierwsza groźna akcja gospodarzy z prawej strony Rutkowski do Opłatkowskiego ale broni bramkarz Arki
3'   Początek spotkania w środkowej części boiska
1'   Mecz się właśnie rozpoczął
15:15   Rozpoczęła się pierwsza połowa
15:02   Rozpoczęła się pierwsza połowa
14:59   W tym momencie sędzia spotkania Adam Czyż wyprowadza obie ekipy na płytę gry.
14:20   Sędziami dzisiejszego spotkania będą: Sędzia Główny: Adam Czyż Sędziowie asystenci: Tomasz Konkel i Krzysztof Necel
14:19   W ten deszczowy dzień ze stadionu GOSRiT w Luzinie wita państwa Adam Olejniczak. Już za niecałą godzinę rozpocznie się mecz o Mistrzostwo IV Ligi, w którym Wikęd Luzino ( VI miejsce w tabeli) podejmie rezerwy ekstraklasowej Arki Gdynia ( IX miejsce w tabeli)