Pomezania
Malbork
Komentarze kibiców do relacji 10
90'   Koniec meczu
90'   Rzut rożny dla Żuław
90'   Zmiana (Pomezania Malbork). Zszedł: Sobieraj Piotr (nr 11), w jego miejsce wszedł Cicherski Adam (nr 4)
88'   Rutkowski broni rzut karny.
87'   Rzut karny dla Pomezanii. Faulowany Leszczyński
85'   Zmiana (Pomezania Malbork). Zszedł: Migawski Radosław (nr 14), w jego miejsce wszedł Jurczyk Dawid (nr 19)
85'   Zmiana (Żuławy Nowy Dwór Gdański). Zszedł: Włodarczyk Mateusz (nr 7), w jego miejsce wszedł Wysiecki Jakub (nr 8)
85'   Smarż Gracjan (Żuławy Nowy Dwór Gdański) został ukarany żółtą kartką
80'   Zmiana (Żuławy Nowy Dwór Gdański). Zszedł: Domagała Dominik (nr 19), w jego miejsce wszedł Gorzelak Mateusz (nr 16)
76'   Kiełczyński Dawid (Żuławy Nowy Dwór Gdański) został ukarany żółtą kartką
73'   W polu karnym przewracany był Galeniewskazane, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.
72'   Sobieraj dostał prostopadłą piłkę i pewnie wykorzystał sytuacje sam na sam.
72'   [0-3] Bramkę dla Pomezanii zdobył Sobieraj Piotr
71'   Zmiana (Żuławy Nowy Dwór Gdański). Zszedł: Smarż Patryk (nr 17), w jego miejsce wszedł Wójcik Tomasz (nr 14)
70'   Dryjas Kamil (Pomezania Malbork) został ukarany żółtą kartką
69'   Ziemskiej miał okazję na strzał z ok. 10m ale trafił wprost w bramkarza
66'   Strzał z dystansu Zygarowskiego z trudem broni Pelcer
63'   Bardzo dobra interwencja w bramce Rutkowskiego
52'   Jurczyk Michał (Pomezania Malbork) został ukarany żółtą kartką
52'   Rzut rożny dla Żuław
50'   Patryk Smarż przejął piłkę od obrońcy i wychodził sam przed bramkarza, ale dał sobie odebrać piłkę.
46'   Strzał Patryka Kielczynskiego z kilku metrów tuż obok bramki.
45'   Rozpoczęła się druga połowa
45'   Koniec pierwszej połowy
45'   Strzał z wolnego tuż obok bramki
45'   Rzut wolny dla Żuław z ok. 20m
45'   Jeleń Tomasz (Pomezania Malbork) został ukarany żółtą kartką
45'   Rzut rożny dla Żuław
44'   Strzał Włodarczyka wybija na róg bramkarz
43'   Rzut wolny dla Żuław z ok. 30m
37'   Domagała Dominik (Żuławy Nowy Dwór Gdański) został ukarany żółtą kartką
36'
36'   Rzut rożny dla Pomezanii
30'   Zmiana (Pomezania Malbork). Zszedł: Bełz Maciej (nr 10), w jego miejsce wszedł Leszczyński Paweł (nr 3)
29'   100% okazja dla Żuław. Patryk Kielczynski w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza. Gospodarze domagają się karnego.
24'   Strzał Patryka Kielczynskiego w sam środek bramki.
22'   Rzut rożny dla Pomezanii
18'   Rzut rożny dla Żuław
16'   Rzut rożny dla Pomezanii
12'   Kolejna okazja. Strzał głową Jurczyka tuż obok bramki.
12'   Rzut rożny dla Pomezanii
11'   Maciej Bełz przejął piłkę po dosrodkowaniu z rzutu różnego i strzelił na 2-0
11'   [0-2] Bramkę dla Pomezanii zdobył Bełz Maciej
10'   Rzut rożny dla Pomezanii
9'   Na boisku trudne warunki. W wielu miejscach stoi woda.
4'   W zamieszaniu pod bramką Bełz z kilku metrów strzela na 1-0 dla Pomezanii
4'   [0-1] Bramkę dla Pomezanii zdobył Bełz Maciej
3'   Poniżej składy obu drużyn.
14:06   Rozpoczęła się pierwsza połowa
14:05
14:01   Dziś testujemy nowa funkcję.możecie w trakcie meczu dodawać swoje komentarze.
14:01   Witamy z Nowego Dworu Gd. Za chwilę początek meczu.