Pomorski Futbol LIVE

IV liga - 17. kolejka
18.11.2017, 13:00
Stolem
Gniewino
2:0
90'
KONIEC
Wikęd
Luzino
90'   Koniec meczu
90'   Rzut rożny dla Stolemu Gniewino
89'   Rzut rożny dla Stolemu Gniewino
86'   Zmiana (Stolem Gniewino). Zszedł: Sobczyński Paweł (nr 14), w jego miejsce wszedł Łaga Dawid (nr 10)
86'   Dampc strzela obrońca wybija piłkę z lini bramkowej
84'   Rzut wolny dla Stolemu Gniewino
84'   Kwaśnik Łukasz (Wikęd Luzino) został ukarany żółtą kartką
67'   Zmiana (Stolem Gniewino). Zszedł: Nowakowski Jakub (nr 7), w jego miejsce wszedł Juśkiewicz Kamil (nr 26)
65'   Opłatkowski strzela groźnie obok bramki
63'   Zmiana (Wikęd Luzino). Zszedł: Fierka Michał (nr 19), w jego miejsce wszedł Semak Grzegorz (nr 8)
62'   Zmiana (Wikęd Luzino). Zszedł: Tobiaski Jakub (nr 16), w jego miejsce wszedł Maszota Marcin (nr 7)
55'   Zmiana (Stolem Gniewino). Zszedł: Maciołek Szymon (nr 20), w jego miejsce wszedł Dampc Mateusz (nr 8)
50'   Klarecki głową obok bramki
50'   Rzut rożny dla Stolemu Gniewino
50'   Kankowski wzdłuż bramki i obrońca wybija w ostatniej chwili
46'   Zmiana (Wikęd Luzino). Zszedł: Rutkowski Paweł (nr 17), w jego miejsce wszedł Kwaśnik Łukasz (nr 11)
45'   Rozpoczęła się druga połowa
45'   Koniec pierwszej połowy
41'   Rzut rożny dla Stolemu Gniewino
35'   Rzut rożny dla Stolemu Gniewino
35'   Klareckiego w ostatniej chwili blokuje obrońca
27'   Klarecki z wolnego obok bramki
26'   Rzut wolny dla Stolemu Gniewino
25'   Nowakowski marnuje znakomita sytuację
25'   Zmiana (Wikęd Luzino). Zszedł: Budziński Szymon (nr 15), w jego miejsce wszedł Kenner Maksymilian (nr 18)
13'   [2-0] Bramkę dla Stolemu Gniewino zdobył Wachowiak
11'   [1-0] Bramkę dla Stolemu Gniewino zdobył Wachowiak Mateusz
10'   Strzał Fierki z około 25 m mija bramkę
5'   Rzut wolny dla Wikędu Luzino
2'   Fierka Michał (Wikęd Luzino) został ukarany żółtą kartką
13:03   Rozpoczęła się pierwsza połowa
1. Olszowiec Jakub
2. Wańczuk Dawid
3. Jezierski Krzysztof
5. Kankowski Kamil
7. Nowakowski Jakub
13. Lisowski Daniel
14. Sobczyński Paweł
16. Wachowiak Mateusz (K)
17. Jeżowski Tomasz
19. Klarecki Arkadiusz
20. Maciołek Szymon

---------
6. Patelczyk Dawid
8. Dampc Mateusz
10. Łaga Dawid
12. Wenta Waldemar
26. Juśkiewicz Kamil
42. Świtała Aleksander
89. Zabłotni Jan
Składy
4. Pietrucha Mateusz
5. Mienik Dariusz
10. Opłatkowski Krystian (K)
12. Pranga Artur
13. Bank Maciej
14. Kożyczkowski Michał
15. Budziński Szymon
16. Tobiaski Jakub
17. Rutkowski Paweł
19. Fierka Michał
20. Kowalski Sebastian

---------
2. Dąbrowski Michał
3. Kożyczkowski Maciej
7. Maszota Marcin
8. Semak Grzegorz
9. Śmielak Rafał
11. Kwaśnik Łukasz
18. Kenner Maksymilian

Lista wszystkich relacji LIVE

Strona odświeża się automatycznie co 30 sekund.



0,013