KONIEC
Gryf
Słupsk
90'   Koniec meczu
90'   Sędzia doliczył 3 minuty
90'   Rzut rożny dla Gromu
90'   Kopciński Damian (Gryf Słupsk) został ukarany żółtą kartką
89'   Rzut rożny dla Gromu
88'   Bardzo dobry strzał Świątka z trudem wybija bramkarz
87'   Zmiana (Gryf Słupsk). Zszedł: Zieliński Oskar (nr 11), w jego miejsce wszedł Kopciński Damian (nr 13)
87'   Zmiana (Gryf Słupsk). Zszedł: Wańdzio Krzysztof (nr 5), w jego miejsce wszedł Bednarczyk Kacper (nr 19)
83'   Więckowski Dawid (Gryf Słupsk) został ukarany żółtą kartką
78'   Wańdzio Krzysztof (Gryf Słupsk) został ukarany żółtą kartką za faul
77'   Strzał głową Piechowskiego obok bramki
77'   Zmiana (Gryf Słupsk). Zszedł: Słowiński Fabian (nr 22), w jego miejsce wszedł Mikołajczyk Damian (nr 18)
76'   Rzut rożny dla Gryfa
66'   Błażek zdobywa bramkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
66'   [1-1] Bramkę dla Gromu zdobył Błażek Krzysztof
65'   Rzut rożny dla Gromu
63'   Zmiana (Gryf Słupsk). Zszedł: Tofil Damian (nr 7), w jego miejsce wszedł Więckowski Dawid (nr 15)
59'   Szałek Michał (Gryf Słupsk) został ukarany żółtą kartką
56'   Zmiana (Grom Nowy Staw). Zszedł: Mońka Patryk (nr 17), w jego miejsce wszedł Świątek Marcin (nr 9)
56'   Zmiana (Grom Nowy Staw). Zszedł: Zieliński Robert (nr 18), w jego miejsce wszedł Gruszewski Mateusz (nr 20)
48'   Bardzo dobre podanie do Górki, ale ten niedokładnie przyjął piłkę w polu karnym
45'   Rozpoczęła się druga połowa
45'   Koniec pierwszej połowy
45'   W ostatniej akcji pierwszej połowy Szalek strzałem z pierwszej piłki do dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobywa bramkę
45'   [0-1] Bramkę dla Gryfa zdobył Szałek Michał
45'   Rzut rożny dla Gryfa
45'   Idealna okazja Wesolowskiego. Strzał z 10m nad bramką
44'   Strzał Wesołowskiego w mur a dobitka nad bramką
43'   Amoah Joseph (Gryf Słupsk) został ukarany żółtą kartką za faul
43'   Rzut wolny dla Gromu z ok 17m
41'   Strzał głową Stasiaka nad bramką. W ostatnich minutach dużo gry w środku pola
28'   Rzut rożny dla Gromu
28'   Strzał głową Szałka tuż obok bramki
27'   Rzut rożny dla Gryfa
23'   Kolejna dobra okazja Gromu. Lekki strzał głową z trudem wybił bramkarz. Gospodarze uważali że pilka przekroczyła już linię bramkową.
22'   Rzut rożny dla Gromu
20'   Błąd bramkarza Gryfa, który podał niedokładnie niewykorzystany przez Wesołowskiego
19'   Najlepsza okazja Gromu. Po rzucie rożnym piłka przeszła na 5 metr i zawodnik gospodarzy strzelił nad bramką
19'   Rzut rożny dla Gromu
18'   Dobry kontratak Gromu, ale dogranie w pole karne Grabowskiego niedokładne
9'   Zawodnicy Gromu domagają się rzutu karnego, ale sędzia nie dopatrzył się zagrania ręką
8'   Pierwsza akcja Gromu. Strzał Wesołowskiego zablokowany
7'   Strzał niecelny
5'   Rzut wolny dla Gryfa z ok 25m
13:00   Rozpoczęła się pierwsza połowa